Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

OBI Česká republika s.r.o.

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11527550714 | aktuálnost: 5. 10. 2016

místo výkonu práce: Lhotecká č.p. 446/2
Kamýk, kontakt:Rukavičková Monika, e-mail: asistentkacz002@obi.cz
Vaším oborem jsou stavební materiály. Ať už dřevotříska nebo sádrokarton, svahové tvárnice nebo spárovací hmoty - našim zákazníkům kompetentně poradíte ve všech otázkách a máte často připravený ještě i další dobrý tip. Naši zákazníci profitují z vašeho přátelského a kompetentního způsobu poradenství, kterým cíleně poradíte každému nerozhodnému zákazníkovi. Se stejným zájmem se také staráte o regálový servis a doplňování zboží.

Náplň práce:
o aktivní komunikace se zákazníky
o aktivní prodej výrobků
o péče o přidělený sortiment
o prezentace zboží
o uplatnění vašich obchodních dovedností

Váš profil:
o středoškolské vzdělání
o přehled sortimentu uvedené skupiny zboží
o silné prozákaznické myšlení a obchodní duch
o radost z práce s lidmi
o týmový hráč

Nabízíme:
o zázemí stabilní nadnárodní společnosti
o zaměstnanecké výhody včetně 5 týdnů dovolené
o možnost profesního růstu

5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, vzdělávací kurzy, školení, sleva pro zaměstnance

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

OBI Česká republika s.r.o., Monika Rukavičková, asistentkacz002@obi.cz