Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog vstřikování plastů – automotive

referenční číslo: 10819 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Máte znalosti z oblasti technologie vstřikování plastů a mluvíte anglicky? Potom pro Vás máme pracovní příležitost na Olomoucku

Společnost se zahraniční účastí, významný producent pro automotive hledá pro svůj výrobní závod v Olomouckém kraji vhodného kandidáta na pozici:

TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ – AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů
  • optimalizace postupů
  • zavádění nových technologií
  • aktualizace technické dokumentace
  • řešení kvalitativních problémů, analýzy a návrhy nápravných opatření
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • znalost technologie vstřikování plastů
  • praxe z automotive - vítána
  • angličtina alespoň mírně pokročilá
  • analytické a technické myšlení

Nabízíme:

  • zaměstnání v moderní výrobní společnosti
  • zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • aktivní využití znalosti cizích jazyků
  • lokalita: Olomoucko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha