Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Biomedica, spol. s r.o.

Specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11100740723 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Náplň práce: zajišťování systému jakosti v oblasti výroby kosmetických prostředků a doplňků stravy.
Požadujeme: VŠ vzdělání chemického, farmaceutického nebo potravinářského směru, zkušenosti v oblasti jištění nebo kontroly jakosti ( farmacie, výroba kosmetických prostředků, výroba doplňků stravy ) po dobu nejméně 2 roky, znalosti v oblasti ISO 22716 Kosmetika - Správná výrobní praxe, HACCP - výhodou, schopnost analyzovat a řešit problémy, rozhodovat se, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, dobrá uživatelská znalost programů MS Office (především Word, Excel, Outlook), Aj - středně pokročilou slovem i písmem.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou na 12 měsíců a poté možnost prodloužení, nekuřácké pracoviště, stravenky, 5 týdnů dovolené.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail