Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jiří Hovorka s.r.o.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11232340720 | aktuálnost: 10. 8. 2016

ŘIDIČ/-KA Dachser na rozvozy skupiny C, na solo Iveco skříň s čelem do 10t ze skladu Smiřická 271, 503 04 Černožice nad Labem (vozidlo má tachograf na kotouček)
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: rozvoz na cca. 15 míst do 150 km denně po Pardubicích a okolí, nakládka možná od 6 nebo 7 h. a každý den návrat do 16 h. zpět do Černožic, víkendy a svátky jsou volné
- Požadujeme: bezúhonnost, profesní průkaz, znalost regionu Pardubice
- Nabízíme: zázemí v silné dopravní společnosti, jistou práci, plat od 21000 čistého / 26000 hrubého, dále nabízíme služební telefon s neomezenou Sim kartou na volání a data, pracovní oblečení Dachser, 1 x ročně profesní školení.
- V případě dotazů a zájmu volejte od 7:00 do 20:00 h. na tel.: 603 478 484 (p. Hovorka ml.)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha