Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FERI, s.r.o.

Stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10343550769 | aktuálnost: 27. 10. 2016

STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: ČR (zejména oblat Moravy)
- Náplň práce: řízení a koordinace jednotlivých zakázek (staveb) pro divizi armovna v oblasti Moravy; kontrola kvality prací subdodavatelů; zpracování soupisů provedených prací, vedení stavebních deníků a další příslušné dokumentace; kompletní analýza a příprava projektové dokumentace; tvorba, organizace a vyhodnocování harmonogramu prací, včetně zadávání výkresové dokumentace do výrobního oddělení; příprava podkladů pro fakturaci; vedení dokumentace BOZP, včetně dohledu nad dodržováním příslušných předpisů a norem dle zákona
- Požadujeme: středoškolské odborné vzdělání se zaměřením na stavebnictví (vhodné i pro absolventa/-ku); schopnost samostatného řešení problémů; orientace v projektové dokumentaci výhodou; dobrá znalost práce na PC (MS Office); organizační a komunikační schopnosti; odpovědnost, trpělivost a důslednost; aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost; časová flexibilita; řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: pourovadaniela@feri-hk.cz. Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail