Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Regionální zástupce - strojírenství #6267873 (Česká republika, Česká republika)

referenční číslo: 6267873 | aktuálnost: 16. 11. 2016

hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem nástrojů, a břitových destiček a příslušenství pro CNC obrábění vhodného kandidáta na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍK

Popis pozice / Náplň práce:

·      Aktivní prodej nástrojů a nářadí ze sortimentu zaměstnavatele

·      Vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající zákazníky

·      Tvorba obchodník nabídek pro zákazníky

·      Prezentace firmy

·      Provádění praktických testů u zákazníků

Náš klient požaduje:

·       SŠ/VŠ - obor strojírenství

·       Min. 3 roky praxe v obrábění kovů na CNC strojích

·       Obchodní praxe - výhodou

·       Základní znalost AJ

·       Řidičský průkaz sk. B

·       Komunikativní a dynamickou osobnost

Náš klient nabízí:

·       Zázemí stabilní společnosti s mezinárodní účastí

·       Vysoké platové ohodnocení

·       Možnost práce na ŽL

·       Automobil

·       Možnost home office

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Klára Štindlovou pod +420 777 808 814 nebo klara.stindlova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha