Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Čokoládová Manufaktura s.r.o.

Nejvyšší představitelé malých společností a institucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11438000702 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Kontakt: Polyak Stanislav, e-mail: pcm.michalska@gmail.com, prvotní kontakt emailem. Místo výkonu: Michalská č.p. 970/20, Praha 1. Podmínkou je praxe v oboru minimálně 5 let (hotelnictví, pohostinství). Požadujeme časovou flexibilitu, komunikativnost, příjemné vystupování, schopnost učit se novým věcem, znalost ukrajinštiny, češtiny, němčiny, angličtiny aktivně slovem i písmem. Náplní práce je rozvoj pobočky čokoládové manufaktury, efektivní využití finančních prostředků věnovaných na rozvoj firmy, vytváření a realizace strategických a obchodních plánů společnosti, vyhodnocení možností místního trhu, organizace práce pobočky, nábor, motivace a kontrola zaměstnanců.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail