Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř/ka – DEVELOPER (prodej bytů a pozemků)

referenční číslo: 0F28D9AC | aktuálnost: 18.04.2017

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na níže specifikovanou pozici na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

  • Prodej pouze nových bytů a parcel v developerských projektech společnosti EKOSPOL a.s.
  • Další činnosti spojené s prodejem nemovitostí (smluvní dokumentace, komunikace s klienty apod.)

Požadujeme

  • VŠ, popřípadě SŠ vzdělání s maturitou
  • Obchodní talent
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Umění jednat s klienty, spolehlivost, samostatnost
  • Flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
  • Kultivované vystupování a vzhled
  • Orientace v technické dokumentaci stavby

Výhodou

  • Stavební vzdělání
  • Praxe v oboru
  • Znalost anglického, popř. ruského jazyka

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou[1].

Nabízíme

  • Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
  • Možnost rychlého profesního růstu
  • Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
  • Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Slevy na produkty společnosti
  • Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
  • Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
  • Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
  • Možnost až týdne dovolené navíc
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Stravenky

Finanční ohodnocení

  • Roční mzda od 540.000 - 840.000,- Kč dle dosažených výsledků

[1] Poskytnutí osobních údajů
Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s.
Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 19, Praha 7, 170 00

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: manažer prodeje, manažer prodejního týmu, obchodní zástupce, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy