Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technický manažer

referenční číslo: 11658 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Máte zkušenosti na pozicích Manažer výroby nebo Technický manažer ideálně v technicky zaměřené společnosti? Jste technicky zdatný, organizačně schopný a dokážete si stanovovat priority? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme

Perspektivní mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu organizačně schopného a samostatného kandidáta na pozici:

TECHNICKÝ MANAŽER

Náplň práce

  • řízení výrobního týmu, jejich hodnocení a motivování
  • zodpovědnost za efektivitu výroby
  • zodpovědnost za plnění výrobních plánů
  • optimalizace pracovišť, procesů a výrobních postupů
  • zodpovědnost za výrobní technologie a strojní vybavení, zajištění základní údržby
  • spolupráce napříč společností
  • reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ideálně strojírenský obor)
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v řízení výroby
  • anglický jazyk – min. středně pokročilá úroveň
  • znalosti principů štíhlé výroby (KANBAN, 5S, metody trvalého zlepšování atd.)
  • odpovědnou a samostatnou osobnost, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • dlouhodobou perspektivu
  • atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • obědy a nápoje zdarma
  • místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 43 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha