Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

JEDNOTA Benešov, družstvo

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11791260734 | aktuálnost: 30. 11. 2016

pracoviště: Krňany
NÁPLŇ PRÁCE: Vedoucí prodejny odpovídá za chod a provoz svěřené prodejny (samoobsluhy s obslužným úsekem), zajišťuje pravidelný výběr zboží na velkoobchodě a od přímých dodavatelů, provádí odběr a příjem naskladněného zboží, doplňování zboží, oceňování a značení zboží, nabídku a prodej zboží zákazníkům, kontrola jeho kvality a záručních lhůt, práci s pokladnou při prodeji zboží, drobné aranžerské práce. Práce v 1směnném provozu, odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce, dodržování podmínek skladování a hygienických norem, zkušenosti s prodejem výhodou.
POŽADUJEME: aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování, flexibilitu a samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost.
Pracovní doba: dle potřeb prodejny a pracovního úvazku, pracovní soboty. Práce na HPP, možno i dohoda o PP. Nástup 01.01.2017. Odměna závislá na obratu.
Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 6 700 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

JEDNOTA Benešov, družstvo, Mgr. Markéta Husmanová, opu@jednotabn.cz, +420 736 621 058

Odpovědět na inzerát