Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pojišťovna a.s.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11235980742 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pracovní náplň
Telefonický kontakt s klienty na příchozích hovorech - vyřešení požadavků
Následný prodej produktů ČP stávajícím klientům na příchozích hovorech
Příjem a zpracování požadavků od klientů
Samostatná administrativní činnost a práce s interními systémy

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání (maturita)
Velmi dobrá znalost práce na PC
Výborná znalost českého jazyka
Samostatnost, spolehlivost, bezkonfliktnost
Časová flexibilita
Schopnost práce pod tlakem
Velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
Zajímavé mzdové ohodnocení (fixní plat bez provizního systému)
Práci na hlavní pracovní poměr
Příjemné pracovní prostředí, přátelský přístup
Zajímavé zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 2 dny volna navíc, stravenky, příspěvek na životní pojištění, nebo penzijní připojištění, výrazné slevy na produkty, sportovní aktivity, úrazové pojištění pro všechny zaměstnance…)

Doplňující informace:
Termín nástupu: 1. 9. 2016
Místo pracoviště: Brno - Královo Pole

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha