Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Auto A1 s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10831380744 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pracoviště: Horní lán č.p. 1306/4, Olomouc.
Požadujeme: znalost PC (MS Office), pečlivost a přesnost se zachováním manažerského nadhledu, - zodpovědnost a samostatnost při rozhodovacích procesech, komunikativnost, příjemné vystupování, manažerské dovednosti, prezentační dovednosti, vyjednávání, facilitace, odolnost vůči stresu, praxe v dané nebo podobné pozici, silná a vůdčí osobnost, praxe ve vedení malého kolektivu, min. řidičský průkaz skupiny B. Podmínka zkušenost v oboru!
Náplň práce: vedení malého týmu, jeho motivace a rozvoj, zodpovědnost za plnění obchodních a finančních cílů, optimalizace skladových a finančních zásob, péče o stávající zákazníky, obchodní administrativa, organizace firemní, zpracovávání cenových nabídek - vyjednávání ..a další..
První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail