Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LUCCO a.s.

Provozní elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11294060753 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Z:19.8.2016.Místo Výkonu: Velké Albrechtice 242. Pracovní náplň:údržba strojů, zařízení a budov po elektro i strojní stránce,zabezpečení elektroúdržby strojů a zařízení, rozvodů kabelů,provádění havarijní, střední a celkové opravy strojů,provádění plánované údržby strojů dle frekvence a rozsahu dané předpisy,instalace nových zařízení a přemisťování strojů,provádění kontrol (revizí) přenosných spotřebičů a strojů,udržování evidence skladu náhradních dílů.Požadujeme 2 roky praxe (zaměření na slaboproud), nástup od 01. 09. 2016, pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:stravenky, příspěvek na kulturu, zdravím, sport a vzdělávání ve formě poukázek, finanční odměna při pracovním jubileu, zvýhodněné hlasové a datové tarify pro mobilní telefony.V případě zájmu kontaktujte: Marta Jedličková, tel.: 556 455 140 či email: jedlickova@lucco.cz, osobní jednání PO-PÁ od 6:00 do 8:00 nebo od 13.00 do 14:30 hod. na adrese: Velké Albrechtice 242.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail