Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro zemědělství

referenční číslo: 0EB22C07 | aktuálnost: 20.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá importem, exportem a výrobou laboratorních přístrojů pro potravinářství a potřeb pro zemědělství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro zemědělství.

Náplň práce
• Komunikace s novými a potencionálními zákazníky
• Podpora stávajících zákazníků
• Udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy
• Příprava a realizace cenové nabídky pro zákazníky

Požadavky
• SŠ/VŠ vzdělání (zemědělský směr – výhodou)
• ŘP skupiny B
• Obchodní praxe - výhodou
• Aktivní přístup k práci, vlastní nápady
• Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, cíle vědomost
• Ochota k vlastnímu rozvoji v rámci firmy

Nabídka
• Zajímavá práce v dynamickém kolektivu ve stabilní společnosti v oblasti zemědělských produktů
• Zaškolení
• Příležitost i pro absolventy VŠ
• Možnost profesního růstu
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Mobilní telefon, notebook
• Po zapracování služební vůz
• Místo výkonu práce: Česká republika
• Centrála: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita