Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11083150743 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Náplň práce: realizace zakázek pro klienty v oblasti agenturního zaměstnávání, zodpovědnost za plnění objednávky na svém úseku a řešení podnětů od zákazníka, personální marketing, monitoring situace na trhu pracovních sil, řešení náhle vzniklých (i krizových) situací.
Požadujeme: dynamická osobnost, schopnost rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolnost vůči stresu, časovou a prostorovou flexibilitu, výborné organizační a komunikační schopnosti , znalost MS office, samostatnou a výkonově orientovánou osobnost, ŘP sk. B - aktivní řidič. Zkušenosti s prací v agentuře práce a aktivní polština velkou výhodou.
Nabízíme: zajímavou a dynamickou práci v rychle se měnícím prostředí, možnost profesního a osobnostního růstu, velice atraktivní a motivující finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, neformální společenské aktivity, automobil k firemním účelům, mobil, notebook.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail