Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BAJS Partners LTD. - organizační složka

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11170600705 | aktuálnost: 11. 8. 2016

A16 10/8/2016
Společnost BAJS Partners LTD. - hledá pro našeho významného klienta - STAVBYVEDOUCÍHO
Náplň práce:
" řízení staveb po celé ČR
" odpovědnost za celkový výsledek stavby
" odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb
" odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb
" profesionální komunikace s investorem a projektantem
Požadavky:
" SŠ nebo VŠ stavebního směru
" praxe min. 3 roky v řízení stavební výroby, praxe v přípravě výroby a projekci výhodou
" autorizace v oboru pozemní stavby výhodou ( případně jiná autorizace)
" znalost technologických postupů stavební výroby a stavebních prací
" znalost ekonomiky staveb
" schopnost komplexního řízení stavby
" znalost práce na PC - Word, Excel, znalost programů Build Power, euroCALC a autoCAD výhodou
" ŘP sk. B, ochota cestovat
" iniciativa, samostatnost, flexibilita, schopnost řídit tým lidí, dobré vystupování
Nabízíme:
" možnost nástupu dle dohody
" práci na HPP
" mobilní telefon, PC, služební vůz
" odpovídající mzdové ohodnocení, 25 000 - 35 000 Kč / měs., prémiové ohodnocení
" možnost nadačních příspěvků
První kolo výběrového řízení bude formou zaslání životopisů uchazečů na email: agentura@bajsgroup.com
Kontaktní osoba : Gabriela Chalupová
Do předmětu emailu prosím pište - Stavbyvedoucí, příp. Stavbyvedoucí-absolvent

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha