Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MESSENGER a.s.

Česká kurýrní společnost MESSENGER a.s., která je špičkou na pražském trhu v oblasti expresní přepravy zásilek, hledá nové kurýry pro rozvoz zásilek na území Prahy a okolí s nástupem ihned.

KURÝR - rozvoz zásilek po Praze a okolí

referenční číslo: 0E6117E1 | aktuálnost: 2. 12. 2016

KOHO HLEDÁME?

- především řidiče s osobním autem kombi nebo pick-upem, ale i cyklisty, kurýry na skútry, motorky a dodávky
- upřednostňujeme řidiče s vlastním dopravním prostředkem, ale máme k dispozici i firemní vůz

NÁPLŇ PRÁCE:

- rozvoz zásilek po Praze nebo rozvoz zásilek z centrálního depa v Horních Počernicích, kde si kurýři každý pracovní den 7:00 - 7:30 vyzvednou najednou všechny zásilky, které doručují v optimalizovaných okruzích po Praze nebo Středočeském kraji

Požadujeme:

- výpis z trestního rejstříku
- živnostenský list
- řidičský průkaz
- u vlastních aut souhlas s umístěním firemních reklamních polepů
- znalost Prahy a skvělý orientační smysl
- komunikativnost, příjemné vystupování
- spolehlivost, rychlost, flexibilita
- fyzická zdatnost

Nabízíme:

- zázemí v příjemném prostředí dynamicky se rozvíjející stabilní společnosti
- kompletní firemní výstroj
- odměna v závislosti na počtu realizovaných zásilek
- věrnostní ohodnocení
- práce na směny

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Specializace: kurýr, řidič

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha