Typ nabídky

Minimální mzda

KURÝR - rozvoz zásilek po Praze a okolí

referenční číslo: 0E6117E1 | aktuálnost: 02.05.2017

MESSENGER a.s.

Česká kurýrní společnost MESSENGER a.s., která je špičkou na pražském trhu v oblasti expresní přepravy zásilek, hledá nové kurýry pro rozvoz zásilek na území Prahy a okolí s nástupem ihned.

Náplň práce

KOHO HLEDÁME?

- především řidiče s osobním autem kombi nebo pick-upem, ale i cyklisty, kurýry na skútry, motorky a dodávky
- upřednostňujeme řidiče s vlastním dopravním prostředkem, ale máme k dispozici i firemní vůz

NÁPLŇ PRÁCE:

- rozvoz zásilek po Praze nebo rozvoz zásilek z centrálního depa v Horních Počernicích, kde si kurýři každý pracovní den 7:00 - 7:30 vyzvednou najednou všechny zásilky, které doručují v optimalizovaných okruzích po Praze nebo Středočeském kraji

Požadujeme

- výpis z trestního rejstříku
- živnostenský list
- řidičský průkaz
- u vlastních aut souhlas s umístěním firemních reklamních polepů
- znalost Prahy a skvělý orientační smysl
- komunikativnost, příjemné vystupování
- spolehlivost, rychlost, flexibilita
- fyzická zdatnost

Nabízíme

- zázemí v příjemném prostředí dynamicky se rozvíjející stabilní společnosti
- kompletní firemní výstroj
- odměna v závislosti na počtu realizovaných zásilek
- věrnostní ohodnocení
- práce na směny

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: kurýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty