Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ERA Reality

Pobočka ERA Central sídlící v centru Prahy, hledá motivovaného spolupracovníka do prima týmu. ERA Reality je úspěšná mezinárodní realitní společnost působící ve 42 zemích světa. ERA Reality je nejrychleji se rozvíjející sítí v České republice i v Evropě.

Makléř s fixním příjmem pro Prahu a okolí

referenční číslo: 0E375EEF | aktuálnost: 20. 1. 2017

Náplň práce
- zajišťování pronájmů a prodejů rezidenčních a komerčních nemovitostí
- prohlídky u klienta
- uzavírání smluv
- poradenství klientům v oblasti realit
- spolupráce v týmu zkušených kolegů
- zpracování informací v interním systému

Požadujeme:

- zájem být úspěšný
- schopnost samostatně pracovat
- nebát se překonávat překážky
- příjemné vystupování
- schopnost komunikovat s lidmi
- seriózní a zodpovědný přístup
- ochota vzdělávat se
- ochota hledat nové výzvy

Nabízíme:

- motivující systém finančního ohodnocení (Fixní ohodnocení +bonus) a navíc provize z hypotečních úvěrů, finančního poradenství, z investic v nemovitostním fondu
- zázemí kamenné pobočky
- práci pod vedením zkušeného obchodníka
- možnost získání služebního vozu
- systém profesního vzdělávání.
- databázi klientů pro váš start

Mzda: 25 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vodičkova, Praha 1

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Specializace: pojišťovací poradce, pojišťovací zprostředkovatel, makléř, dohodce, obchodní zástupce, obchodník, odhadce, prodejce, realitní makléř, finanční poradce, obchodní asistent, obchodní referent, realitní makléř

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha