Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Jednoduchá manuální práce - montáž kabelů - práce v sedě

referenční číslo: 6851 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti výroby kabeláže a kabelových svazků pro automobilový a letecký průmysl, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici Montážní dělník/dělnice. Jedná se o jednoduchou manuální činnost, která probíhá ve dvousměnném provozu a v sedě. Práce je vhodná zejména pro ženy, a to bez ohledu na vzdělání i praxi. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- montáž kabelů
- úprava vzhledu kabelů
- kontrola výstupů

Požadujeme:

- dobrý zrak, manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- příjemné prostředí
- mzdu až 16.000 Kč/měs.
- stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
- pravidelný výplatní termín
- proplacení zdravotní prohlídky
- získání praxe z výroby

Místo pracoviště: Karlovy Vary

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail