Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum pro rodinu Sluníčko, z.s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11349910734 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Náš malý tým stále potřebuje obohatit o jednoho člena zapáleného do práce s dětmi! Připadá Vám práce s dětmi od 6 do 15 let zajímavá a smysluplná? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis, třeba hledáme právě Vás! :-)
Jaká práce na Vás čeká? Klub Bublina funguje na způsob volnočasového klubu. Poskytuje dětem místo, kde mohou bezpečně trávit svůj volný čas hraním sportovních či deskových her nebo zapojením se do programů a aktivit, které pro ně pracovníci klubu pravidelně připravují (Dívčí klub, Dramaťák, Výtvarka, výlety, tábory a další).
Koho hledáme? Kolegu či kolegyňku, který by rád přispěl svým nadšením a novými nápady k tomu, aby děti i nadále chodily do klubu často a rády. Podmínkou je vzdělání sociálního či pedagogického směru - minimálně středoškolské vzdělání s praxí, u VOŠ/VŠ praxe výhodou. Důležitý je především pozitivní vztah k dětem v cílové skupině, dále základní znalost problematiky sociálně-právní ochrany dětí a čistý trestní rejstřík.
Nabízíme plný úvazek, práci v odpoledních hodinách, smysluplnou a různorodou práci v malém kolektivu, pravidelnou supervizi a vzdělávání, pololetní odměny.
Výběrové řízení se bude konat v pondělí 19.9.2016 v 9:00 hodin v prostorách CPR SLUNÍČKO. Zaměstnanecké výhody:
Pravidelná supervize a vzdělávání, 25 dní dovolené, pololetní odměny ;
KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail