Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Národní památkový ústav

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10779670723 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Pracoviště Kroměříž
- Náplní práce bude provádění přesné plánové dokumentace historických objektů, vyhotovení zaměření staveb a jejich detailů
- Místo dokumentátora je určeno pouze pro absolventy střední nebo vyšší školy stavební (do 25 let věku) nebo vysoké školy stavební (do 30 let věku), kteří mají max. 2 roky od ukončení studia a za tyto 2 roky nezískali žádnou praxi v oboru, nebo mají praxi v oboru max. 5 měsíců.
- Výše platu bude stanovena dle dosaženého vzdělání. PD: osmihodinová pracovní doba je pružná s pevně stanovenou dobou na pracovišti 8:30-13:30 hod.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: krejcirova.jana@npu.cz do 20.8.2016. Koncem srpna proběhne výběrové řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 700 - 16 200 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail