Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Úředníci v oblasti financí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11266130767 | aktuálnost: 17. 8. 2016

pracoviště Kroměříž
- pracovní náplň: fakturace vodného a stočného včetně měsíčních uzávěrek, párování úhrad, upomínky, spolupráce při vymáhání pohledávek,sjednávání splátkových kalendářů, archivace a skartace účetních dokladů
- požadujeme ÚSO vzdělání s maturitou ekonomického směru, praxi v oboru min. 1 rok, dobrou znalost práce na PC (Word, Excel), znalost účetních programů výhodou, zkušenosti s vymáháním pohledávek, delší doba ekonomické praxe a zkušenosti s měsíční a roční závěrkou výhodou.
- nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost profesního růstu, firemní benefity.
- Kontaktovat nás můžete telefonicky Po-Pá od 7,00-15,00 hodin, nebo písemné žádosti se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o ukončeném vzdělání zasílejte do 24.8.2016 na e-mail marie.langova@vak-km.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail