Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STOMIX, spol. s r. o.

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10579320715 | aktuálnost: 13. 7. 2016

AKTUALIZACE 12.7.2016!!!
První kontakt písemný!
Požadavky zaměstnavatele:
- VŠ ekonomického směru
- zkušenosti s vedením účetnictví výrobní společnosti minimálně 5 let, znalost SAP výhodou
- velmi dobrou znalost českých účetních pravidel a IFRS, daňové problematiky a příslušné legislativy
- proaktivní a zodpovědný přístup, komunikativní osobnost odolnou vůči stresu
- samostatnost, logické myšlení a systematičnost,
- časovou flexibilitu,
- komunikativní znalost AJ (intenzívní komunikace písemná i ústní se zahraniční mateřskou společností), NJ výhodou
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC (především MS Excel, účetní SW: Navision), znalost SAP velkou výhodou
- čistý trestní rejstřík podmínkou
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- samostatnou, různorodou a zodpovědnou činnost s prostorem pro vlastní iniciativu
- seberealizaci, další vzdělávání a profesní rozvoj
- práce v rozvíjející se firmě, v perspektivním odvětví se silným zahraničním vlastníkem
- motivující platové ohodnocení
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (závodní stravování, 3 dny dovolené navíc, sportovní, kulturní a relaxační aktivity, zaměstnanecké slevy na výrobcích společnosti, výhodné volání a další)
- práci v klidné oblasti s čistým životním prostředím

Místo výkonu práce: STOMIX, spol. s r.o., Skorošice čp. 197, okr. Jeseník
Termín nástupu: Ihned, nebo dle dohody

Pracovní náplň:
- odpovědnost za kompletní vedení účetnictví výrobně-obchodní společnosti
- zpracování měsíčních a ročních účetních uzávěrek a závěrek dle českých účetních pravidel a IFRS
- odpovědnost za vedení a rozvoj účetního oddělení společnosti
- komunikace s centrálou společnosti v Německu, a sesterskými a dceřinými společnostmi v rámci koncernu,
- vzájemné odsouhlasení vnitroskupinových účetních transakcí (pohledávky, závazky, náklady, výnosy)
- metodický dohled nad účetním oddělením dceřiné společnosti na Slovensku
- odpovědnost za správu a aktualizaci interních předpisů společnosti v oblasti účetnictví a daní
- řešení komplexní daňové problematiky společnosti (DPH a kontrolní hlášení, silniční daň, daň z nabytí nemovitosti, DPPO)
- komunikace s daňovými poradci a auditory společnosti
- komunikace s orgány státní správy (FÚ, sociální pojišťovna a zdravotní pojišťony), účast na kontrolách

Zájemci se mohou hlásit:
-zasláním písemné nabídky svého CV a motivačního listu na adresu: krcmova@stomix.cz S Vašimi údaji bude nakládáno dle zákona o ochraně osobních údajů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha