Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NCR Česká republika, spol. s r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11229970719 | aktuálnost: 23. 10. 2016

Místo práce: Rohanské nábřeží 678/29, Praha 8
tel.: +442 077 258 329, e-mail: rebecca.schmidt@ncr.com

SOUHRNNÝ POPIS POZICE a KLÍČOVÁ NÁPLŇ PRÁCE:
Product Owner je ústředním členem vývojářského týmu a představuje hlas zákazníka, je nositelem vize budoucího směřování produktu, rozumí potřebám a požadavkům, zodpovídá za doručení správného produktu. Spravuje Týmový Backlog, čerpá informace z Programového Backlogu (poskytuje zpětnou vazbu pro Vizi, Programový Backlog a Roadmapu).

POTŘEBNÁ KVALIFIKACE:
- Alespoň rok zkušenosti v pozici Product Owner (nebo podobné) ve vývojové organizaci používající agilní metodologii.
- Bakalářský titul z akreditované univerzity; nebo certifikované vzdělání v oblasti agilních metodologií a alespoň pětiletá praxe v IT.
- Zvědavá, flexibilní osobnost. Týmový hráč.
- Vynikající písemná a verbální komunikace.
- Znalost produktů firmy Microsoft.
- Zapálený pro dodávání prvotřídních produktů.
- Iniciativní, se schopností určovat vizi.
- Schopný zprostředkovat efektivní komunikaci mezi (ne)technickými klienty a interními produktovými týmy.

PREFEROVANÁ KVALIFIKACE:
- Hlubší znalost pohostinství nebo příbuzného odvětví.
- Sociální zdatnost umožňující efektivní práci v týmovém prostředí. Předvedená schopnost plánovat a organizovat pracovní procesy, zvládat priority a naplňovat závazky a lhůty; dobrá organizace času a souběžná práce na více úkolech.
- Prokázaná technická zdatnost.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

NCR Česká republika, spol. s r.o., Rebecca Schmidt, Team Lead Software / IT Recruiting EMEA, rebecca.schmidt@ncr.com, +442 077 258 329