Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Comdata Czech s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11558510786 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Místo výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim IV
NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace se zákazníky společnosti Vodafone (příchozí hovory),
poskytování informací o produktech a službách společnosti Vodafone, zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem zákaznického centra.
POŽADUJEME: výborné komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, schopnost učit se, přijímat nové informace a ochotu dále se vzdělávat a základní znalost práce na PC.
NABÍZÍME: prima kolektiv, zajímavou práci v perspektivním odvětví, možnost pracovat na zkrácený úvazek i plný úvazek, hodinová mzda (100 Kč/hod) + prémie, SPECIÁLNÍ NÁSTUPNÍ BONUS 6 000 Kč, placené vstupní školení, zaměstnanecké benefity - stravenky (již od prvního dne nástupu), moderní pracoviště v Chrudimi, výrazně zlevněné volání - neomezené volání, SMS a 10 GB dat za 75 Kč.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-17.(pokud nezvedají telefon, zavolají zpět), e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Comdata Czech s.r.o., Ing. Michaela Šiklová, m.siklova@comdata.it, +420 774 225 474