Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Seřizovač poloautomatických strojů

referenční číslo: 10158 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jsi absolventem technické školy a jsi bez praxe? Baví tě práce s automatickými nebo poloautomatickými stroji a chtěl bys začít pracovat jako SEŘIZOVAČ POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ v Brně?
Pokud chceš získat praxi v prestižní společnosti tak neváhej a pošli nám svůj životopis

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ (15-20.000,-Kč)

Náplň práce

  • nastavování a kontrola stroje
  • měření posuvným pravítkem a mikrometrem
  • následná kontrola výrobku
  • čtení z technické dokumentace
  • spolupráce s dalšími seřizovači

Požadujeme:

  • SŠ v technickém/strojírenském oboru
  • orientaci v technické dokumentaci
  • jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou
  • ochotu pracovat na 3 směny a spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • zvyšování mzdy pravidelně 1x ročně
  • dotace obědů a jídelních automatů
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní pojištění a FlexiPassy
  • kvalitní zaškolení od zkušených pracovníků
  • práci s mladým přátelským kolektivem
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha