Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Obráběč kovů

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 0D89FE35 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Jsme soukromá společnost s českým kapitálem, založená v roce 1998. zabýváme se zakázkovou výrobou montážní celků a kooperačními pracemi. Téměř 60% naší produkce míří do zahraničí. Dále nabízíme prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a tepelného zpracování. Zveme k pohovoru zájemce za účelem možného přijetí do pracovního poměru na volné pracovní pozice: Obráběč kovů: soustružník, frézař a vrtař na konvenčních strojích, operátor CNC rotačních, horizontálních a vertikálních center, brusič kovů na konvenčních a CNC strojích.

Nabízíme:

Práci v příjemném kolektivu a udržovaném prostředí, zázemí prosperující společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, motivující výkonnostní prémie, příspěvek na stravování, pracovní oděvy vč. servisu, vzdělávací kurzy a školení, nástup ihned.

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail