Typ nabídky

Minimální mzda

Německo - tesař / truhlář

referenční číslo: 0D72C167 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz .

Náplň práce

- naše personální agentura navázala partnerskou spolupráci s agenturou práce v Německu, která hledá pozice pro celý stát (nabídky se různí). Práce předpokládá Vaše stěhování, dojíždění ani poloviční úvazky neděláme. Klienty jsou převážně malé a střední průmyslové podniky v oblasti kovů, skla, plastů a spedice, potřebují však i pedagogy, zdravotní sestry a další. Zaměstnání budete přímo pod agenturou, což je výhoda pro jistotu práce, navíc agentura Vám pomůže s kartami na mzdy, daněmi, výživným na děti nebo evidencí pobytu. Přes nás Nelze Pracovat na ŽL ani bez Znalosti NJ Aktuální pozice najdete na našem webu www.prokariera.cz , avšak nabídka se mění každý měsíc. Proto pokud jste nyní nenašli vhodnou pozici, můžete i tak poslat Váš životopis. Do předmětu zprávy napište pozice, o které byste měli zájem.
Všechny pozice vyžadují minimálně základní znalost NJ (abyste se ve firmě uměli zeptat na základní věci), některé i lepší znalost (upřesněno v požadavcích na danou pozici). Ve volném čase pak lze využít kurzů německého jazyka, které nabídneme zájemcům, pro které budeme mít konkrétní nabídku práce. v případě zájmu je nabídka ubytování v jedno/dvoulůžkových kompletně vybavených pokojích (vlastní soc.zařízení, kuchyně apod.) Ubytování se pokoušíme najít co nejblíže Vaší práci. Cena za tyto pokoje je 200 - 230 Eur měsíčně.
V případě Vašeho zájmu napište do předmětu zprávy pozici, o kterou máte zájem. a přiložte CV. Následně se s Vámi spojíme a sdělíme další postup. Nevolejte nám pro ověření aktuálnosti pozice (jinak by tu nebyla) ani pro informace, které si můžete přečíst zde.

Vzhledem k velkému počtu zájemců preferujeme na další konkrétní dotazy formu mailu - kontakty uvedeny na těchto stránkách. Čtěte před dotazem již uvedené pokyny a informace
- na některé pozice bude výhodou práce s CNC dřevoobráběcími stroji
- ostatní práce je klasická řemeslná činnost
- plný úvazek (35 hodin týdně) + za práci přesčas odměny
- hledáme více lidí

Požadujeme

- viz také úvod
- zkušenosti s touto prací
- jazykové znalosti na úrovni nezávislé komunikace se zákazníky

Nabízíme

- - viz také úvod
- možnost nástupu ihned
- čistý zisk za měsíc za 35 hodin týdně: 1500-1800 €
- práce na dobu neurčitou
- zaměstnanecké benefity dle konkrétní firmy. K této pozici služební automobil pro výjezdy.

Místo pracoviště: Německo

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity