Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SMERO, spol. s r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11564310707 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Administrativní pracovník - Hodonín

Pro naše obchodní oddělení hledáme posilu do týmu, za kterou budou vidět správné a rychlé výsledky.
Budete mít v kanceláři zodpovědnost za obchodní administrativu.
Tato práce vyžaduje pečlivost a čeká vás každodenní telefonická komunikace se zákazníky a obchodními zástupci.
Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás.
Práce pro OZP.

Náplň práce:
Řešení pohledávek.
Komunikace se zákazníky a obchodními zástupci.
Servis databáze.
Naceňování zboží.
Příprava podkladů pro obchodní zástupce.
Domlouvání schůzek.
Práce s e-shopem.

Požadujeme:
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Příjemné vystupování a komunikaci.
Nadšení a aktivitu v oblasti obchodu.
Tah na branku.
Znalost práce na PC, Word, Excel.

Nabízíme:
Pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

Nástup možný ihned.
Do předmětu uveďte název pracovní pozice „Administrativní pracovník - Hodonín“
Kontakt: prokesova.l@smero.cz
Lenka Prokešová, SMERO, spol. s r.o.
Nechoďte osobně, není zde osoba, která by se vám mohla věnovat.
Vybrané uchazeče/uchazečky budeme kontaktovat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

SMERO, spol. s r.o., Lenka Prokešová, prokesova.l@smero.cz