Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor C/C++

referenční číslo: 10771 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Máte vystudovanou elektrotechniku a zajímá Vás programování řídicích systémů? Ovládáte C nebo C++ a Ethernetová komunikace je Vám blízká? Pokud ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete si jej dále zlepšovat, neváhejte reagovat na pracovní nabídku PROGRAMÁTOR C/C++ na Plzeňsku právě teď

Úspěšná strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR C/C++ (30 – 35 000,- Kč)

Náplň práce

  • Programování řídicích systémů
  • Návrh knihoven ovladačů CAN, Ethernet
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Tvorba dokumentace programu a SW
  • Spolupráce na vývoji v rámci celého projektu
  • Krátkodobé cestování za zákazníkem

Požadujeme:

  • VŠ v oboru elektro nebo IT
  • Zkušenosti s programováním v C/C++
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost průmyslové komunikace (CAN, Ethernet)
  • Možnost získat vyhlášku 50
  • Svědomitost a týmového ducha

Nabízíme:

  • Práci v úspěšné strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní stravování
  • notebook i k soukromým účelům
  • příspěvek na vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha