Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FOKUS Vysočina

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11291460765 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Místo výkonu práce:
Mzda je přepočtena na zkrácený pracovní úvazek.
NÁPLŇ PRÁCE: práce s klienty pod vedením sociálního pracovníka v Komunitním týmu - služba sociální rehabilitace.
POŽADUJEME: upřednostňujeme zájemce se zdravotnickým vzděláním, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, ovládání PC, schopnost samostatné a odpovědné práce, otevřený pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním, loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup k práci. Ochotu učit se nové věci. Praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou duševně nemocní - výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: prémie, dovolená navíc
Profesní životopis, motivační dopis zašlete do 31. srpna 2016 na e-mail: misa.ruzickova@fokusvysocina.cz. Další informace na tel: 777 151 497.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 8 320 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha