Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik s angličtinou

referenční číslo: 0D243B8C | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobce gumárenských směsí, přijmeme Logistika s angličtinou.

Co od Vás budeme očekávat?

Zabezpečování zásob z centrálního skladu, objednávání zboží
Plánování zásob a dodání
Specifikace objednávek
Komunikace s dopravci
Řešení stížností a reklamací
Vystavování faktur, hlídání splatnosti pohledávek
Úzká spolupráce s oddělením zákaznického servisu a skladem
Administrativní zabezpečování výměny pneumatik a kol pro stavební stroje
Práce s lokálním informačním systémem

Požadujeme

Zkušenosti na technicko-administrativních pozicích v logistice, výrobě, autoservisu jsou podmínkou
Schopnost číst technickou dokumentaci
Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
Mírně až středně pokročilá znalost anglického jazyka
Řidičský průkaz sk. B
Komunikační a organizační dovednosti, týmový hráč, odolnost vůči stresu
Ochota učit se novému
Proaktivita

Nabízíme

Práci na HPP v příjemném menším kolektivu
Různorodá a samostatná role
Možnost karierního rozvoje
Možnost pravidelného využití anglického jazyka
Baliček zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce: Praha-východ - Zdiby (ideální pro uchazeče z Prahy 8, okolních obcí - Klecany, Klíčany, Odolená Voda, Kralupy, Neratovice, Lovosice)
Možnost nástupu: ihned / dohodou
Datum předpokládaného nástupu: únor 2017

Mzda: 22 000 - 30 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, technickoadministrativní pracovník, disponent, logistik, referent logistiky, skladník/manipulant, speditér, technik v dopravě, inženýr logistiky, specialista exportu, specialista logistiky, supply chain specialist

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita