Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Team leader C/C++

referenční číslo: 10991 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Chtěli byste vést menší tým SW vývojářů? Máte zkušenosti s modifikacemi BIOSu nebo vás tato oblast láká? Programujete v LOW LEVEL C/C++ a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás

Náplň práce

  • vedení menšího týmu programátorů
  • modifikace a implementace BIOSu a BSP pro Linux a Windows
  • rozšíření stávajícího kódu a nové funkcionality
  • oprava chyb a jejich nápravné opatření
  • návrh verifikačních testů pro novou část SW
  • komunikace se zákazníkem a řešení jeho požadavků
  • oprava chybného kódu a příslušná dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost programování v C/C++
  • analytické myšlení a schopnost určovat priority
  • pro zákaznický přístup a flexibilitu
  • týmového ducha a přátelskou povahu

Nabízíme:

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a volný pracovní režim
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Příjemná firemní kultura a žádný dress code
  • Obdoba cafeteria systému

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha