Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Změnový elektrotechnik

referenční číslo: 12242 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Máte vzdělání v oboru elektro a zajímali jste se o výrobní inženýring? Chcete se podílet na změnách ve výrobě, spolupracovat s kvalitou, údržbou a nastavovat výrobní linky i v zahraničí? Pokud umíte anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni, odpovězte na pracovní pozici ZMĚNOVÝ ELEKTROTECHNIK ještě teď

Významná společnost s dlouholetou tradicí hledá posilu do svých řad na pozici:

ZMĚNOVÝ ELEKTROTECHNIK (24 – 28 000,- Kč)

Náplň práce

  • Významné zaučení na pracovní pozici
  • Hledání cest jak zlepšit stávající výrobu
  • Spolupráce při úpravách výrobních linek
  • Komunikace s oddělením údržby, kvality a výroby
  • Tvorba kontrolních hodnot ve výrobě
  • Krátkodobé cestování do sousedních zemí

Požadujeme:

  • SOÚ/SŠ technického zaměření, elektro výhodou
  • Praxe na obdobně pozici výhodou
  • Angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • Elektrotechnická vyhláška 50 výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Technické myšlení a komunikativnost

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a uznávané společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Firemní stravování
  • Odborný a profesní růst
  • Místo výkonu práce: Mikulovsko

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha