Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér strojů olomoucko s AJ nebo NJ

referenční číslo: 2118 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Hledáte pestrou, náročnou a přitom zajímavou práci v konstrukci strojů a zařízení? Dokážete se pochlubit odpovídající praxí a znalostí cizího jazyka? Motivuje Vás ustálený tým kolegů a moderní zázemí?
Pak neváhejte, toto může být příležitost, na kterou čekáte

Mezinárodní strojírenská společnost hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici:

KONSTRUKTÉR STROJŮ OLOMOUCKO s AJ nebo NJ

Náplň práce

  • Samostatná konstrukce strojů, komponent i montážních celků
  • Vyjednávání technických požadavků
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Vývoj a optimalizace stávajících řešení
  • Konstrukční dozor ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Praxe v oboru podmínkou, pokročilý uživatel 3D CAD softwarů
  • NJ nebo AJ na úrovni alespoň A2 – mírně pokročilý
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy
  • Další odborné vzdělávání
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy ke mzdě
  • Práce na Olomoucku

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha