Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GASCONTROL, společnost s r.o.

Stavební technici provozní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10911620793 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Jsme renomovaná havířovská společnost s ryze českým kapitálem, výrobce a dodavatel zařízení pro plynárenský průmyslu a energetiku.
Pracovní náplň - práce v technickém oboru:
-odborné vedení technologických staveb - regulačních stanic plynu, CNG stanic, plynovodů a jiných produktovodů, po zapracování projektové řízení staveb.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, kreativitu a technické myšlení, komunikační a organizační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a preciznost, min. základní znalost AJ, znalost práce na PC, ŘP sk. B.
Nabízíme: po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní zázemí perspektivní společnosti, příležitost pro rozvoj a kariérový růst, podporu vzdělání, možnost využití rekreačních zařízení v Krkonoších a Komorní Lhotce a další firemní benefity.

Nástup možný ihned.

V případě vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy s průvodním dopisem na níže uvedenou adresu: GASCONTROL, společnost s r.o., Nový Svět 1407/59a, 735 64 Havířov-Prostřední Suchá nebo na elektronickou adresu: pu@gascontrol.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha