Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost sídlící na průmyslové zóně Triangle, hledáme šikovné, zručné a fyzicky zdatné pracovníky na pozici obsluhy stroje. Jedná se o práci ve třísměnném provozu.

Obsluha stroje - zajímavá mzda i příspěvky, nový a čistý provoz

referenční číslo: 5383 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Náplň práce: jednoduchá obsluha 3D laseru

Místo výkonu práce: průmyslové zóna Triangle (linková autobusová doprava zajištěna ze Žatce, Loun, Mostu i Chomutova)

Požadujeme:

- věk nad 18 let, čistý trestní rejstřík
- dobrou fyzickou zdatnost, pracovitost a spolehlivost
- ochotu práce ve třísměnném provozu
- zkušenosti s prací ve výrobě výhodou

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- měsíční mzdu až 19.300 Kč/měsíc (základní mzda 15.300 Kč pravidelné měsíční prémie až 4.000 Kč již od prvního měsíce)
- příplatky dle zákoníku práce
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- zázemí nově vznikající zahraniční společnosti
- čistý provoz, který klade velký důraz na dodržování bezpečnosti práce
- příjemný kolektiv menší společnosti

Místo pracoviště: Žatec

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha