Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Konstruktér-vývojář pro optická zařízení (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 23011 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Máte dobré znalosti v oblasti mechanických celků a ve volném čase se věnujete také například elektrotechnice, optice či dalším oblastem, které jsou nezbytné pro fungování průmyslových celků? Pracujete aktivně v programu Solidworks a domluvíte se alespoň na středně pokročilé úrovni anglickým jazykem? Hledáte práci, která vyžaduje kreativitu, samostatnost ale i týmového ducha? Pro významnou strojírenskou společnost, která získává ocenění po celém světe hledáme schopného konstruktéra pro optická zařízení. Pokud hledáte práci, kde Vám jde nejen o mzdové ohodnocení, ale i o náplň práce a schopný a milý kolektiv kolegů, dejte nám o sobě určitě vědět

  • vývoj optických zařízení podle požadavků zákazníka v různých druzích průmyslu
  • úzká spolupráce s oddělením elektrotechniky, optiky a finalizace
  • vzájemná komunikace na oddělení konstrukce a úprava potřebných mechanických celků
  • komunikace s výrobou během realizace navržených konstrukčních celků
  • v budoucnosti také komunikace se zákazníky ohledně specifikace technických parametrů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojní - min. Bc
  • praxi s konstrukcí v programu SolidWorks
  • dobrou orientaci v oblasti mechaniky, obecnou orientaci v oblasti elektrotechniky
  • zkušenosti s vedením vlastních projektů velkou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • perspektivního zaměstnavatele
  • jedinečnou náplň práce
  • jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • finanční odměny
  • příjemný a vysoce odborný kolektiv

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha