Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Materiálový inženýr

referenční číslo: 8136 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Vystudoval jste vysokou školu se zaměřením na materiálové inženýrství? Zvládáte komunikaci v angličtině a máte praxi na pozici materiálového inženýra? Chcete své zkušenosti uplatnit ve špičkové firmě, jejíž produkty jsou využívány ve vědě i v průmyslu? Láká Vás práce na pozici MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRA v Brně? Pak hledáme právě Vás

Prosperující společnost, která je špičkou ve svém oboru, hledá nového kolegu na pozici:

MATERIÁLOVÝ INŽENÝR

Náplň práce

  • Zpracování a analýza vzorků, tvorba aplikačních listů
  • Pravidelná setkávání se zahraničními zákazníky
  • Účast na zahraničních konferencích a výstavách
  • Prezentace produktů, propagace aplikačních řešení
  • Práce v aplikačním oddělení, spolupráce s oddělením vývoje

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání zaměřené na materiálové inženýrství
  • Praxe na pozici materiálového inženýra
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Komunikativnost, ochota cestovat
  • Aktivní přístup, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavá práce ve špičkové firmě
  • Finanční odměny, příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Práce v příjemném a moderním prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha