Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NAPA TRUCKS spol. s r. o.

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10770240771 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Požadavky:
- střední vzdělání ukončené výučním listem
- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci
- vstřícné vystupování, časová flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou, C výhodou
Pracovní náplň:
- obsluha mycí linky a provádění ručního mytí vozidel
- zajištění provozu mycí linky a ČOV
- montáž a demontáž pneumatik na ráfky kol, vyvažování kol
- výměna a opravy pneumatik nákladních vozidel
- odpovědnost za čistotu a pořádek v prostorách mycí linky a pneuservisu
Hlásit se předem telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha