Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LKN s.r.o.

Rozpočtáři specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10057150703 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Místo výkonu práce: Václavská 274, Chrudim
Pracovní náplň: tvorba rozpočtů, kalkulace, zajišťování, příprava a zpracování podkladů k cenovým nabídkám, smlouvám a pro realizaci obchodních zakázek. Dále spolupráce při přípravě a realizaci zakázky napříč firmou, účast na jednání s klienty, průběžné vyhodnocování nabídek, zakázek a reporting.
Požadujeme: ÚSO vzdělání - stavební obor, praxi v tvorbě rozpočtů, stavebnictví, znalost práce v programu KROS, dobrou orientaci na stavebním trhu, uživatelskou znalost práce s PC, MS Office, spolehlivost, důslednost, samostatnost, flexibilitu a ŘP sk. "B".
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail