Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Cheb

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11373960720 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent/ka státní správy myslivosti a lesního hospodářství.

Druh práce: úředník/úřednice - referent/ka státní správy myslivosti a lesního hopodářství na odboru stavebním a životního prostředí. Platová třída: 9 nebo 10 (dle dosaženého vzdělání). Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb. Termín nástupu: 3. října 2016 nebo dle dohody. Pracovní doba: pružná pracovní doba, pevná část Po+St (7:30-17:00 h), Út+Čt +Pá (8:00-14:00 h).

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.: státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR, věk minimálně 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání úředního jazyka.

Minimální požadavky úřadu:
- ukončené vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (výhodou vzdělání se zaměřením na lesnictví a myslivost, zemědělství nebo příbuzné obory)
- znalost zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, v platném znění
- znalost zákona č. 289/1995 Sb., o lesích, v platném znění
- rámcová znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
- rámcová znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
- organizační schopnosti, schopnost samostatné práce a komunikace s lidmi
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič/ka)
- dobrá uživatelská znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost se přihlásit ke zkoušce odborné způsobilosti v oboru lesního hospodářství a myslivosti a následně vykonání úspěšné zkoušky (pokud tuto zkoušku uchazeč nemá nebo pokud nesplňuje podmínky uznání rovnocennosti vzdělání).

Výhodou: znalost právních předpisů na úseku životního prostředí, osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti na úseku myslivosti a lesního hospodářství nebo příbuzném oboru, znalost práce s MISYS, praxe ve státní správě nebo územní samosprávě.

Výčet dokladů, které je nutné předložit:
- vyplněná přihláška do výběrového řízení (tiskopis je k dispozici v podatelně MěÚ Cheb nebo na internetových stránkách www.cheb.cz)
- strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a dovednostech uchazeče
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Lhůta pro podání přihlášek: do 19. září 2016 (včetně), později doručené přihlášky budou vyřazeny.

Místo a způsob podání přihlášky: osobně na podatelně Městského úřadu Cheb nebo písemně na adresu: Městský úřad Cheb, odbor kanceláře starosty, Bc. Pavla Váňová, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 14, 350 20 Cheb 1.

Bližší informace o pracovní pozici lze získat u vedoucího odboru SŽP Ing. Jaroslava Šinky, tel.: 354 440 140, e-mail: sinka@cheb.cz nebo u vedoucího oddělení životního prostředí Ing. Radka Sobotky, tel.: 354 440 522, e-mail: sobotka@cheb.cz.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 170 - 24 750 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail