Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce pro ERP systémy

referenční číslo: 10765 | aktuálnost: 8. 12. 2016

Máte zkušenost s prodejem produktů ERP? Jste komunikativní a toužíte být úspěšný a následně být za to plně ohodnocen?
Pokud byly Vaše odpovědi ANO, nenechte si ujít skvělou šanci
Společnost, která je význačným českým dodavatelem informačních systémů, hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Cestovaní v rámci Jihomoravského kraje
  • Udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Tvorba reportů a obchodních plánů

Požadujeme:

  • Praxe s prezentací produktů účetního softwaru
  • Obecný přehled o informačních technologiích
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti s aktivním vyhledáváním nových zákazníků

Nabízíme:

  • Prostor pro iniciativu, kariérní růst
  • Dobré platové ohodnocení a bonusové složky mzdy
  • Služební vůz, firemní košile
  • Notebook a mobilní telefon

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 20 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha