Typ nabídky

Minimální mzda

Přijmeme programátora pro platformu Microsoft Windows

referenční číslo: 0C2B5DB6 | aktuálnost: 23.02.2017

Amax com s.r.o.

Přijmeme programátora pro platformu Microsoft Windows. Znalost .NET (Visual Basic, C#). Podmínkou základní znalosti OOP a SQL.

Náplň práce

Náplň práce:

Nejdříve seznámení se s kódem. Po zapracování převzetí práce po druhých programátorech, pokračování na rozvoji pokladního softwaru KASAmax, který pracuje pod OS Windows.

Požadujeme

Požadavky nejsou příliš velké, především chuť pracovat :-)

Nabízíme

Není potřeba vyjmenovávat co všechno můžeme nabídnout, protože na všem se domluvíme.

Mzda: 18 000 - 55 000 Kč

Místo pracoviště: Home office nebo kancelář Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Studenty