Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pošta, s.p.

Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11204110713 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Náplň práce: Motorizované doručování balíkových zásilek do firem a domácností v Klatovech a okolí.
Požadujeme: dobrá fyzická zdatnost, ŘP sk.B.
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění
Kontaktní osoba: Strakošová Simona tel.734526301, Strakosova.simona@cpost.cz
Způsob prvního kontaktu: telefonicky PO - Pá 9-15 hodin., e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 100 - 18 790 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha