Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FOX silver s.r.o.

Klenotníci, zlatníci a šperkaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11387980712 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Do naší zlatnické dílny v Plzni, v ulici Na Roudné
hledáme zlatníka /zlatnici.

Chcete pracovat pro úspěšnou českou společnost?
Máte chuť se učit novým věcem?

Nabízíme Vám:
" práci na HPP i vedlejší pracovní činnost
" přátelskou pracovní atmosféru v luxusním prostředí
" zázemí stabilní společnosti
" atraktivní finančí ohodnocení
" firemní benefity
" práce v centru Plzně
" možnost pracovního růstu
" nástup možný dle dohody

Náplň Vaší práce bude:

" servis a oprava šperků
" zpracovávání drobných objednávek
" ruční výroba zakázkových šperků
" obsluha CNC strojů, galvanizace, soustruhů
" fasování kamenů i za pomocí BOOK
" výroba investičních slitků
" práce se zlatnickými chem. lázněmi

Požadujeme po Vás:

" vyučení nebo praxi v oboru není podmínkou
" uchazeč musí být velice technicky zaměřený a pečlivý
" znalost klenotnického zboží a drahých kamenů
" znalost ruční výroby snubních prstenů
" komunikační schopnosti
" samostatnost, spolehlivost, flexibilita

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat zasláním CV na e-mail: info@foxstore.cz.
Pro bližší informace můžete volat pana Prauma na číslo 775 209 020.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha