Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10709200708 | aktuálnost: 13. 7. 2016

Skladník expedient - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, praxe 1 až 2 roky v oblasti skladování a manipulování výhodou. Podmínkou je ŘP sk. B, oprávnění na VZV. Náplň práce: obsluha přiděleného vozíku (vysokozdvižného nebo nízkozdvižného); příprava, příjem a uložení papíru na sklad; kontrola dodávek; zakládání materiálu na určené místo. Pracoviště Kamenný Újezd. Prac. poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 14.000,-- - 17.000,-- Kč hrubého. Dlouhodobé perspektivní zázemí, mzdové zvýhodnění na relax, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), příspěvek na lázeňskou léčbu, odměna za pracovní a životní výročí, 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok, příplatky na mimořádných akcích. Kontaktní osoba paní Anderlová Kateřina, tel. 380 778 109, e-mail: anderlovak@grafobal.cz, zasílat životopisy - do předmětu uvést Skladník - expedient. Ověřeno 12.7.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail