Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr výroby - svařování

referenční číslo: 11981 | aktuálnost: 29. 9. 2016

Dobře se orientujete v metodách svařování a máte zkušenosti s nedestruktivní kontrolou svarů? Máte zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti svařování nebo jako svářečský inženýr a hledáte novou profesní výzvu? Chcete pracovat na pozici MISTR VÝROBY – SVAŘOVÁNÍ v prosperující výrobní společnosti v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis

Moderní strojírenská společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici:

MISTR VÝROBY - SVAŘOVÁNÍ (38-48.000,- Kč)

Náplň práce

  • vedení cca 25 lidí ve výrobě (úsek svařování)
  • organizace práce, koordinace výroby
  • kontrola zaměstnanců a dosažených výsledků
  • vedení, motivace a hodnocení podřízených
  • řešení případných problémů ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • zkušenosti v oblasti svařování
  • mírně pokročilá znalost angličtiny
  • organizační schopnosti, schopnost vést tým

Nabízíme:

  • zázemí stále se rozvíjející moderní společnosti
  • závodní stravování, týden dovolené navíc
  • firemní večírky, odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 38 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha