Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sittardia s.r.o.

Tiskaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11330280747 | aktuálnost: 14. 9. 2016

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456, 438 01 Žatec
nástup dohodou
Náplň práce:
příprava tiskových dat
obsluha tiskových strojů na velkoformátový latexový a UV tisk
řezání na deskovém a rolovém plotru
manipulace s materiálem
základní údržba strojů
dokončovací práce - ohýbání plastů, ražba atp.
komunikace s grafickým oddělením
Upřednostňujeme:
vzdělání SŠ technického zaměření
pečlivý přístup k práci
manuální zručnost
ochotu pracovat v třísměnném provozu: 7 - 15:30, 15:00 - 23:30, 23:00 - 7:30
zájem o tiskové technologie, grafiku
vhodné pro absolventy
Nabízíme:
fixní mzdu s motivující variabilní složkou
proškolení se softwarem a obsluhou strojů
nápoje na pracovišti zdarma
příspěvek na stravování
práci v mladém profesionálním kolektivu
čisté moderně vybavené prostředí
pestrou práci pro významné klienty: Sephora, Baťa, Narex, Sencor, Algida, GrandOptical, Tatra aj.
martin.kaderavek@sittardia.cz
telefonicky na č. 474532040 pondělí, středa,čtvrtek od 7,30 do 15,,30 hod

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha